Kezdőlap » Egészség és életmód » Magas vérnyomás betegség » Barna István: Hipertóniások könyve
Barna István: Hipertóniások könyve
Magyarországon a felnőtt lakosság több, mint fele szív- és érrendszeri betegségek következtében hal meg. Ennek hátterében nagyon gyakran a kezdetben tüneteket nem okozó, ezért nehezen felfedezhető magasvérnyomás betegség, a hipertónia áll.
A gyógyszervállalatok elsősorban hatékony, minél kevesebb mellékhatással rendelkező, kényelmesen - naponta egyszer - szedhető és az életet bizonyítottan meghosszabbító készítmények kutatásával és forgalmazásával járulhatnak hozzá a betegség gyógyításához, a szövődmények elkerüléséhez. Sok vállalat ezen kívül elkötelezett a betegségek megelőzése, az egészség megtartása, az egészséges életmód népszerűsítése és a betegek tájékoztatása mellett.
E kiadvány is ezen szándék jegyében, az AstraZeneca „Cél az egészség" programjának támogatásával készült.
Ajánljuk ezt a könyvet hipertóniás betegeknek, emellett mindenkinek, akinek családjában hipertóniás beteg él, illetve azoknak, akik szeretnének minél többet megtudni a magasvérnyomás betegségről, a megelőzési és kezelési lehetőségekről.
Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól! Írja meg kérdését, észrevételét! |
Legnépszerűbbek